Герої не вмирають

21 червня 2022 року
     Як боляче і гірко, коли гинуть найкращі українці, справжні патріоти, цвіт нації. Олійник Ярослав Олексійович, випускник коледжу 2017 року, спеціальності «Менеджмент». Загинув 5 червня 2022 року у м. Бахмуті, захищаючи Батьківщину та всіх українців від ворога.
У нього було попереду ціле велике життя для радості і втілення мрій. Але одна мрія виявилась сильнішою за всі — жити у вільній незалежній Україні. І за цю мрію молодий талановитий юнак заплатив життям.
      З початком відкритої збройної агресії росії проти України Ярослав пішов захищати Батьківщину зі зброєю в руках у територіальній обороні м. Києва, а згодом — лави ЗСУ.
      Рятуючи життя товариша від ворожої кулі снайпера, кинувся його рятувати і отримав смертельне кульове поранення. Без чоловіка залишилися дружина Олександра, без батька –1,5 -річна донечка.
      Пам’ятаємо, шануємо кожного, хто поклав своє життя за свободу і любов до рідної землі! Ніколи не пробачимо і не забудемо! Вічна шана та пам’ять!
Щиро співчуваємо родині та близьким! Вічна пам’ять полеглому Герою!

Слава Україні! Героям слава!

Адміністрація коледжу, профспілкова організація
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)