Засідання педагогічної ради Боярського ФК НУБіП України

29 січня 2023 року

26 січня 2023 року відбулося засідання педагогічної ради Відокремленого структурного підрозділу "Боярський  фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України". На порядку денному було розглянуто такі питання: 1. Про хід виконання рішень попередніх педрад. Інформує: О. МІКОСЯНЧИК, секретар педагогічної ради. 2. Річний фінансовий звіт за 2022 рік та проєкт кошторису на 2023 рік. Доповідає: Т. ЦИБУЛЯН, головний бухгалтер коледжу. 3. Підсумки участі викладачів у конкурсі «Педагогічний Оскар 2022» та про участь викладачів в конкурсі педагогічної майстерності «Педагогічний Оскар 2023». 4. Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників та проведення їх атестації у 2023 році. Доповідає: Н. ГАПОНЮК, завідувачка НМК. 5. Підсумки виховної та гурткової роботи в коледжі за 2021-2022 навчальний рік. Доповідає: І. ГЕТМАНЬЧИК, заступник директора з виховної роботи. 6. Розгляд та схвалення змін до освітньо-професійних програм: – ЕКОЛОГІЯ зі спеціальності 101 ЕКОЛОГІЯ підготовки здобувачів фахової передвищої освіти 2020 та 2021 років вступу; – Комп’ютерні науки зі спеціальності 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ підготовки здобувачів фахової передвищої освіти 2021 та 2022 років вступу. 7. Організація освітнього процесу у Боярському ФК НУБіП України в ІI семестрі 2022-2023 навчального року. Доповідає: В. СИДОРКО, заступник директора з навчальної роботи. 8. Графік відпусток на 2023 рік. Доповідає: Л. ЛИС, помічник директора з кадрової роботи. 9. Підсумки екзаменаційної сесії студентів денної та заочної форм навчання за I семестр 2022-2023 навчального року. Доповідають: завідувачі відділень: ГРИЦИШИН Н.,РОЗДОРОЖНИЙ П., ЯКИМОВСЬКИЙ Р. 10. Розгляд звітів про роботу Екзаменаційних комісій. Доповідають: завідувачі відділень: РОЗДОРОЖНИЙ П., ЯКИМОВСЬКИЙ Р.

Олена МІКОСЯНЧИК, секретар педради, проінформувала присутніх про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

Сергій КРОПИВКО, директор коледжу,ознайомив педагогічний колектив із звітом використання коштів за 2022 рік, та проєктом кошторису на 2023 рік.

Наталія ГАПОНЮК, завідувачка НМК, розповіла про підсумки конкурсу «Педагогічний Оскар 2022» та про участь в конкурсі педагогічної майстерності «Педагогічний Оскар 2023». Проінформувала про стан підготовки до атестації у 2022-2023 навчальному році, ознайомила з аспектами нового Положення про атестацію педагогічних працівників, що вступає в дію з 01.09.2023 року.

Іванна ГЕТМАНЬЧИК, заступник директора з виховної роботи, звітувала про підсумки виховної та гурткової роботи в коледжі за 2021-2022 навчальний рік.

Віктор СИДОРКО, заступник директора з навчальної роботи, подав на погодження педагогічною радою оновлені освітньо – професійні програми:

- ЕКОЛОГІЯ зі спеціальності 101 ЕКОЛОГІЯ підготовки здобувачів фахової передвищої освіти 2020 та 2021 років вступу;

- КОМПЮТЕРНІ НАУКИ зі спеціальності 122 КОМПЮТЕРНІ НАУКИ підготовки здобувачів фахової передвищої освіти 2021 та 2022 років вступу. Подав на розгляд та схвалення графік освітнього процесу у Боярському фаховому коледжі НУБіП України на II семестр 2022-2023 навчального року.

Людмила ЛИС, помічник директора з кадрової роботи, ознайомила педагогічний колектив із графіком відпусток на 2023 рік і подала його на затвердження.

Завідувачі відділень, інформували про підсумки екзаменаційної сесії студентів денної та заочної форм навчання за I семестр 2022 – 2023 навчального року та ознайомили із звітами голів Екзаменаційних комісій, які були затверджені педагогічною радою.

Наталія СИДОРКО, методист

Олена МІКОСЯНЧИК, секретар педагогічної ради

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)