ЗУСТРІЧ СТУДЕНТСЬКОГО АКТИВУ З АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОЛЕДЖУ

7 березня 2023 року
6 березня 2023 року відбулась зустріч студентського активу з адміністрацією коледжу.
Дуже був радий зустрітись зі студентами наживо і онлайн! Дякую усім, хто доєднався. Вийшла чудова неформальна зустріч!
Наша зустріч була зумовлена спільним бажанням студентського самоврядування та адміністрації поспілкуватися та обговорити нагальні проблеми, які є на даний час.
Сьогодні Україна дивує увесь світ – своїм характером, незламністю, патріотизмом, єдністю. Тож ми також маємо робити посильний внесок у перемогу нашої держави, передусім за допомогою якісних знань.
Були обговорені питання щодо графіку освітнього процесу на ІІ семестр 2022-2023 навчального року, виплати академічних стипендій, успішність та відвідування студентів за лютий місяць тощо.
Розмова була відверта, студенти мали змогу задавати питання, які їх цікавлять.
Незважаючи на всі складнощі, адміністрація коледжу підтримує комунікацію зі студентами, намагається допомагати розв’язувати проблеми, які виникають у них.
Завжди на зв'язку, відкритий до пропозицій і співпраці.
Все буде Україна!

КРОПИВКО Сергій,