Завершуються роботи з озеленення території інституту

12 травня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

10 і 12 травня першокурсники спеціальностей «Агрономія» та «Транспортні технології» разом з керівництвом інституту: директором інституту Василем Лукачем, деканом факультету агроінженерії Володимиром Василюком, завідувачкою кафедри обліку і оподаткування Наталією Царук, завідувачем кафедрою агроінженерії Миколою Ікальчиком, завідувачкою кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва Інною Брюхачовою висадили 210 кущів самшиту.

Робота велася організовано і злагоджено: адже ентузіазм і молодечий запал студентства поєднувався і був підкріплений досвідом технічних працівниць адміністративно-господарської частини на чолі з комендантом навчального корпусу Ніною Трост.

До цього дійства долучився  старший викладач кафедри агрономії Юрій Ярош. Слід відмітити таких студентів - агрономів: Петруху Юрія, Биковця Назара, Мельника Юрія та студентів - транспортників: Андроса Вадима, Клименка Артема та Сахіпзадіна Марата.

Прикрашаємо свою Альма-Матер разом! Краса Переможе!

Володимир Василюк, декан факультету інженерії та енергетики
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій