8 червня 2023 р. о 13:15 у ауд. 117 блог Г (конференц-зала) відбудеться засідання наукової ради НДІ здоров’я тварин

7 червня 2023 року
НДІ здоров’я тварин

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт оргкомітету про результати проведення на базі факультету ветеринарної медицини секції «Роль тваринництва, ветеринарної медицини та харчових технологій в умовах війни та вирішенні завдань Плану відродження України» в ракурсі Міжнародної науково-практичної конференції «Продовольча та екологічна безпека в умовах війни та повоєнної відбудови: виклики для України і світу» (доповідають: доц. Вальчук О. А., доц. Лакатош В. М.).
  2. Розгляд наукових результатів дисертації здобувача наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 211 Ветеринарна медицина Юрія Вішована на тему: «Біологічні властивості Staphylococcus spp. та розробка засобів їх індикації», науковий консультант док. вет. н., проф., академік НААН, Ушкалов В. О., професор кафедри епізоотології, мікробіології і вірусології; рецензенти: докт. вет. наук, проф. Мазур Т. В., професор кафедри епізоотології, мікробіології і вірусології, канд. вет. наук, доц. Козловська Г. В., доцент кафедри епізоотології, мікробіології і вірусології.
  3. Різне.

Запрошуємо всіх бажаючих!!!

Сергій Голопура, директор
НДІ здоров’я тварин,