Фонд наукової бібліотеки поповнився новинками сучасних навчальних та наукових видань

21 червня 2023 року

Для бібліотеки завжди приємно отримувати в подарунок книги, особливо навчальні та наукові видання від наших науково-педагогічних працівників. Адже, на наш погляд, здобуття майбутньої професії студента залежить від двох основних чинників: фахового викладання дисципліни та наявності сучасних та якісних навчальних посібників і підручників.
   У 2023 р. працівники наукової бібліотеки оприбуткували 1404 прим. навчальної та наукової літератури, що були подаровані нашими викладачами наприкінці 2022 р.
    Відтепер, ми будемо періодично знайомити університетську спільноту з деякими такими виданнями.
    Тож сьогодні ми презентуємо видання, які передані від колективу авторів, а саме:
Володимира Булгакова, доктора технічних наук, професора, академіка Національної академії аграрних наук України, заслуженого винахідника України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, відмінника освіти України; Івана Головача, доктора технічних наук, професора, член-кореспондента Національної академії аграрних наук України; Валерія Адамчука, голови ради роботодавців факультету конструювання та дизайну, доктора технічних наук, професора, академіка Національної академії аграрних наук України, директора Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства»; Зіновія Ружила, декана факультету конструювання та дизайну, кандидата технічних наук, доцента.
Це, насамперед, монографія англійською мовою, що вийшла друком у м. Софія, Болгарія у співпраці з іншими науковцями.

• Research and application of organic fertilisers based on new environmental and innovative solutions : Monograph / Hristo Beloev, Jaroslav Gadzalo, Nina Pyliak, Valentyna Krutyakova, Olena Nikipelova, Valerii Adamchuk, Volodymyr Bulgakov, Todor Delikostov ; Edited by Hristo Beloev ; Prof. Marin Drinov Publishing House of Bulgarian Academy of Sciences. – Sofia, 2022. – 168 с.

А також навчальні видання:

1. Теоретична механіка. Методика розв'язання задач динаміки : навчальний посібник / В. М. Булгаков, І.В. Головач, В.В. Адамчук, О.М. Троханяк, З.В. Ружило ; За ред. В. М. Булгакова ; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - К. : Аграрна наука, 2022. – 328 с.
  2. Теоретична механіка. Методика розв'язання задач кінематики : навчальний посібник / В. М. Булгаков, І.В. Головач, В.В. Адамчук, О.М. Троханяк, З.В. Ружило ; За ред. В. М. Булгакова; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - К. : Аграрна наука, 2022. – 118 с.
  3. Теоретична механіка. Методика розв'язання задач статики : навчальний посібник / В. М. Булгаков, І.В. Головач, В.В. Адамчук, О.М. Троханяк, З.В. Ружило ; За ред. В. М. Булгакова; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - К. : Аграрна наука, 2022. – 124 с.
  4. Наукові дослідження в галузі агроінженерії у вищій школі : навчальний посібник / В.М. Булгаков, С.М. Ніколаєнко, З.В. Ружило, О.В. Булгакова, О.В. Адамчук ; За ред. В. М. Булгакова ; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - К. : Аграрна наука, 2022. – 200 с.

Щиро дякуємо авторам за подаровані видання, які стануть у нагоді як здобувачам освіти, так і науковцям нашого університету.

Тетяна Кіщак,
директорка наукової бібліотеки