Запекла гра гуманітарій проти економістів

2 вересня 2023 року

Раді поділитися чудовою новиною зі спортивного життя НУБіП України! Футбольна команда Гуманітарно-педагогічного факультету здобула першу перемогу з рахунком 4:1.

Вітаємо наших неймовірно талановитих хлопців, які продемонстрували наполегливість та командний дух у цьому важкому матчі. Боротьба була гарячою, особливо у таку спеку, але результат вартував кожного зусилля.
Велика подяка тренеру, Россу Антону, за професійний та мотивуючий супровід команди. Ваша праця і відданість допомогли нашим гравцям досягти великого успіху.

Та дякуємо нашим вболівальникам, які з усіх сил намагались гучно підтримати наших переможців.

Нехай ця перемога буде лише початком численних спортивних досягнень нашої команди! Вперед до нових звершень!

Говорко Євгеній
студент 3 курсу спеціальності «Журналістика»

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015