Наукова бібліотека презентує новинки навчальної літератури

1 листопада 2023 року

У жовтні 2023 року наукова бібліотека поповнила свій фонд новими підручниками та навчальними посібниками від науково-педагогічних працівників університету, що надруковані за кошти університету. Загалом, отримано 60 прим. (3 назви)

Пропонуємо до вашої уваги перелік отриманих видань та кількість примірників:

• Грищенко В. Автоматизований облік енерго- і матеріальних ресурсів: навчальний посібник - Київ: НУБіП України, 2023. – 315с. - 20 прим.
  • Світличний О.П. Господарський процес: підручник. – 2 вид., перероблене і доповнене – Київ: НУБіП України, 2023 – 342 с. – 20 прим.
  • Превентивні технології забезпечення здоров’я коней (Частина 1 – незаразні хвороби): навчальний посібник / М.І. Цвіліховський, П.В. Шарандак, Т.А. Павлюх, М.В. Дробот; за ред. М.І. Цвіліховського – Київ: НУБіП України, 2023. – 178с. – 20 прим.

Вже незабаром, після оприбуткування, нові видання будуть передані на абонементи з видачі навчальної літератури.

Тетяна Безугла,
завідувачка відділу комплектування,
наукової обробки документів і організації каталогів

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015