Наукова бібліотека відзначила грамотами найактивніших користувачів серед магістрів-випускників

4 грудня 2023, 9:39

Щороку наукова бібліотека вітає випускників магістратури та відзначає найактивніших читачів серед них.

30 листопада 2023 р. в університеті відбулося вручення дипломів на двох факультетах - захисту рослин, біотехнологій та екології й землевпорядкування. На урочисті збори факультетів завітали й бібліотекарки.
  «Ви все зможете у цьому житті. Головне – спробуйте», - такими були слова директорки наукової бібліотеки Тетяни Кіщак випускникам-магістрантам факультету захисту рослин, біотехнологій та екології.

Тетяна Кіщак вручила грамоту найактивнішій читачці серед магістрів Аліні Доценко та подарувала книгу.

Під час вручення дипломів магістрів на факультеті землевпорядкування Олена Литовченко, завідувачка філії в навчальному корпусі № 6, привітала магістрів з визначною подією та нагородила грамотою найактивнішу читачку Інну Чеботарьову. Також Інна отримала в подарунок книгу.

Тож, шановні магістри, бажаємо вам успіху на вашому життєвого шляху в мирній та вільній Україні!

Неллі Маркова-Пипко,
заступниця директорки наукової бібліотеки

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій