25 березня 2024 року у студентів 3 курсу ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України» розпочались навчальні практики

25 березня 2024 року

25 березня 2024 року у студентів ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України» розпочались навчальні практики. Навчальна практика є початковим етапом практичного ознайомлення студентів з вибраною спеціальністю, отримання професійних знань і навичок, які допоможуть у вивченні теоретичних курсів, ознайомлення із сучасними технологіями, що використовуються на підприємствах, в організаціях, установах.

Метою навчальної практики є оволодіння студентами сучасними методами і формами професійної діяльності, поглиблення та систематизація знань студентів шляхом вирішення виробничо-ситуаційних проблем, демонстрація на конкретних практичних прикладах ролі фахівців у підвищенні конкурентоспроможності підприємств, формування у здобувачів освіти практичних прийомів та навичок професійної діяльності.

Студенти з великою цікавістю приступили до виконання завдань навчальної практики. Бажаємо успіхів та натхнення!

Олена Волошенко,

завідувач навчально-виробничої практики

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015