Засідання Вченої ради Університету

24 квітня 2024, 11:00
Корпус № 3, ауд. 309

24 квітня 2024 року об 1100 в ауд. 309 навчального корпусу № 3 відбудеться

засідання Вченої ради Університету.

Порядок денний:

1.     Про обрання за конкурсом на заміщення посад (таємне голосування).

2.     Про присвоєння вчених звань (таємне голосування).

3.     Про висунення кандидатур на здобуття іменної стипендії Верховної Ради України для молодих вчених-докторів наук на 2025 рік (таємне голосування).
Обрання лічильної комісії.

4.     Про підсумки діяльності за квітень місяць та поточні завдання Університету.
Доповідає НІКОЛАЄНКО Станіслав Миколайовичголова Вченої ради, ректор, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН та НААН України.

5.   Наукова доповідь на тему «Нейромережеві моделі оцінювання параметрів безпеки інформаційних систем».
Доповідає ЛАХНО Валерій Анатолійович – професор кафедри комп'ютерних систем, мереж та кібербезпеки, доктор технічних наук, професор.

6.   Про роботу колективу факультету землевпорядкування щодо поєднання освітнього і дослідницького процесів.
Доповідає ЄВСЮКОВ Тарас Олексійович – декан факультету землевпорядкування, доктор економічних наук, професор.
Співдоповідачі: ТОНХА Оксана Леонідівна, проректор з науково-педагогічної роботи; ОТЧЕНАШКО Володимир Віталійович, начальник науково-дослідної частини.

7.     Про рекомендації навчально-методичної ради НУБіП України.
Доповідає ТОНХА Оксана Леонідівна – проректор з науково-педагогічної роботи.

8.     Про рекомендації координаційної ради НУБіП України.
Доповідає ОТЧЕНАШКО Володимир Віталійовичначальник науково-дослідної частини.

9.       Різне.