У нас – «Голосіївська весна»!

25 квітня 2024, 14:30
Корпус №3 НУБіП України, вул. Героїв Оборони, 15

Леся Українка колись написала: «Знов весна і знов надії…». Тож саме зараз, коли в Голосіїв прийшла весна, з надією на велику Перемогу Національний університет біоресурсів і природокористування України проводить ювілейний XL Міжнародний фестиваль художньої творчості «Голосіївська весна-2024». Цьогоріч він проходить у формі патріотичного марафону «З Україною в серці», і відокремлені підрозділи НУБіП України скоро представлять свої відеоверсії програм на нашому сайті.

А з 23 по 25 квітня в гербовій та актовій залі навчального корпусу № 3 виставки художньої творчості і творчі програми представлятимуть ННІ та факультети базового закладу.