Розширене засідання ректорату

23 квітня 2024, 9:00
Корпус №3, ауд. 309

Розширене засідання ректорату відбудеться 23.04.2024 р. о 900 в ауд. 309 н.к. 3.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про результати проміжної атестації студентів в ІІ семестрі 2023-2024 н.р. Доповідає начальник навчального відділу Рудик Ярослав Михайлович.
  2. Про результати анкетування студентів випускових курсів щодо фахових навичок та працевлаштування. Доповідає начальник навчального відділу Рудик Ярослав Михайлович.
  3. Звіт про діяльність госпрозрахункових підрозділів за І квартал 2024 року. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Ткачук Вадим Анатолійович.
  4. Про встановлення вартості навчання на 2024-2025 навчальний рік. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Ткачук Вадим Анатолійович.
  5. Про проведення конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників. Доповідає начальник відділу кадрів Грищенко Сергій Миколайович.
  6. Про хід весняно-польових робіт в НДГ. Доповідає начальник відділу організаційної діяльності НДГ, Боярської ЛДС та навчально-виробничої практики Грунтковський Микола Сергійович.
  7. Різне.