Рівненський фаховий коледж НУБіП України: Фінальна зустріч ІТ-марафону «Збір даних для управління підприємством»

22 квітня 2024 року
  Завершився ІT-марафон «Збір даних для управління підприємством», яку Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» проводив перед початком проєкту DAAD «Digit 3: Data collection and digitalisation with a focus on University Colleges in 2024» та з нагоди 126 річниці НУБіП України.
  Нам вдалося зміцнити співпрацю між навчальними аграрними закладами України, ІТ-компаніями, сільськогосподарськими підприємствами та Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT), проєктним керівником якого є проф. Ральф Шлаудерер. Також вдалося посилити практичний аспект навчання та використання переваг міждисципланарного підходу в рамках підготовки проведення проєкту «Digit 3: Data collection and digitalisation with a focus on University Colleges in 2024».
  Зі вступним словом до учасників звернувся, професор, доктор Ральф Шлаудерер. Він подякував усім, хто долучилися до цього заходу і побажав успіхів та Перемоги.
  12 квітня 2024 року на ознайомчу зустріч завітали 10 команд-учасників з різних навчальних закладів та куточків України. До фінальної зустрічі дійшли дев’ять команд:

Назва закладу освіти

Назва команди-учасника

Назва проєкту

ВСП «Сумський ФК СНАУ»

Сумські кібернетики

Startup-калькулятор витрат бізнес-плану з виробництва олії.

Київський електромеханічний ФК

Fabulous pony

Startup-калькулятор витрат бізнес-плану з бджільництва.

ВСП «Немирівський ФК будівництва, економіки та дизайну ВНАУ»

Суперкоманда

Startup-калькулятор витрат бізнес-плану з вирощування свиней.

ВСП «Рівненський ФК НУБіП України»

GeoCalc

Startup-калькулятор технологічної карти вирощування баштанних рослин.

ВСП «Ніжинський ФК НУБіП України»

KN Dev Team

Startup-калькулятор витрат бізнес-плану з виробництва мясо-ковбасної продукції.

ВСП «Глухівський агротехнічний ФК СНАУ»

Фікси

Startup-калькулятор експлуатації лісопильні.

ВСП «Боярський ФК НУБІП України»

Боярська легалерія

Startup-калькулятор ремонтної майстерні з обслуговування сільськогосподарського виробництва.

Мирогощанський аграрний ФК

Агенти МАФК

Startup-калькулятор витрат бізнес-плану з розведення риби.

ВСП «Охтирський ФК СНАУ»

Перемога 2024

Startup-калькулятор витрат бізнес-плану з виробництва молочних продуктів.

19 квітня 2024 року відбулася фінальна зустріч. Команди продемонстрували створені проєкти. Ми отримали гарний результат!

Команди оцінювали професіонали:
Вадим ПЕТРЕНКО, викладач HSWT.
Ірина ТРЬОСТЕР, наукова співробітниця HSWT.
Катерина ТУЖИК, к.е.н, наукова співробітниця HSWT.
Інна КOБЛЯНСЬКА, к.е.н, доцент Сумського державного університету.
Андрій ХМЕЛЬНИК, виконавчий директор ГС «Rivne IT Education».
Святослав НАДОЗІРНИЙ, керівник ІТ-департаменту «КТС» за наступними критеріями від 1 до 10 балів:
1.     Якість даних.
2.     Технічна реалізація.
3.     Інноваційність.
4.     Ефективність рішень.
5.     Представлення результатів.
  Отже, представлення проєктів! До ВСП «Рівненський ФК НУБіП України» приїхала команда з смт Мирогощі, тому аудиторія була наповнена знайомствами, хвилюваннями, посмішками, дружніми порадами та обговореннями.
  Команди уважно слухали конкурентів, адже від того, як представиться проєкт, залежала перемога! Студенти віднеслися відповідально і, навіть, спробували розробити сайт та програмні продукти – startup-калькулятори. Не дивлячись на технічні перепони представлення були захоплюючі. Хоч час, відведений на збір даних, відповідно до тем ІТ-марафону, був дуже стислий та команди відповідально віднеслися до їх реалізації. Після розгляду проєктів члени журі надавали фахові поради, вказували на сильні та слабкі сторони виконаних завдань.
  Після виступів усіх команд журі висловили своє захоплення про те, що в кінці робочого тижня, після обіду, команди не знехтували і долучилися до ІТ-марафону, обговорили проєкти і вирішили відзначити представлені проєкти та креативні рішення зі збору даних. Також побажали не зупинятися на виконаному та опрацювати неточності за порадами досвідченого журі.
  Отже, переможцем ІT-марафону «Збір даних для управління підприємством» стала команда Боярська легалерія (ВСП «Боярський ФК НУБіП України»). Друге місце посіли команди Фікси (ВСП «Глухівський агротехнічний ФК СНАУ») та GeoCalc (ВСП «Рівненський ФК НУБіП України»). Третє місце було присуджене команді KNDevTeam (ВСП «Ніжинський ФК НУБіП України»).

Дякуємо за участь в ІТ-марафоні представникам усіх закладів. Дякуємо за співорганзіацію проведення Університет прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф, проф. Ральф Шлаудерера, Людмилу Камсін та членам журі. Всім учасникам будуть надіслані сертифікати та пам'ятні сувеніри! Переможці отримають призи від організаторів. Чекаємо всіх на наступному марафоні!

Вітаємо переможців!

Матеріали ІТ-марафону