Екскурсія у лабораторію

26 квітня 2024 року

126.04.2024р. в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін Марією Сновидою та Наталію Чорною була проведена екскурсія у лабораторію клінічної лікарні у м.Бережани. Про інноваційні технології, лабораторну діагностику, особливості забору аналізів у пацієнтів розповіла студентам лаборант Оксана Вололимиирівна.

Здобувачі освіти мали можливість ознайомитись з роботою лабораторії, електронних мікроскопів і обладнанням.

В ході екскурсії лаборант ділилась знаннями і секретами роботи, цікавими та смішними випадками, студенти задавали багато запитань і отримали вичерпні відповіді,  визначили свою групу крові та одержали розгорнутий її  аналіз.

Щиро дякуємо за отримані знання!

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у роботі з молоддю!

Марія СНОВИДА,
викладачка циклової комісії природничих дисциплін