Атестація бібліотечних працівників у НУБіП України

25 квітня 2024, 10:04

25 квітня 20224 р. відбулася атестація працівників наукової бібліотеки НУБіП України.
  Відповідно до закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», згідно наказів Міністерства культури і туризму України № 745 від 18.10.2005 р. (зі змінами) «Про упорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» та № 44 від 16.07.2007 р. (зі змінами) «Про затвердження Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури» бібліотечні працівники повинні проходити атестацію раз на три роки.

Бібліотека розробила Положення про атестацію працівників наукової бібліотеки, затверджене ректором університету та перелік питань, погоджений головою первинної профспілкової організації.
   Для проведення атестації згідно наказу ректора університету від 05.04.2024 р. № 346 було створено атестаційну комісію. Голова комісії – Тонха О.Л., проректор з науково-педагогічної роботи. Члени комісії: Кліх Л.В., начальник навчально-методичного відділу; Шаповал В.М., заступник начальника відділу кадрів; Костюк Т.О., начальник планово-фінансового відділу; Тарасенко Р.О., голова Первинної профспілкової організації співробітників; Станкевич О.Б., методист вищої категорії навчально-методичного відділу.

Атестацію проходило 29 працівників наукової бібліотеки. Під час проведення атестації члени комісії ознайомились з характеристиками працівників книгозбірні, ставили питання щодо професійної діяльності та перспектив розвитку книгозбірні.

За висновками атестаційної комісії всі працівники наукової бібліотеки, які атестувалися, успішно пройшли атестацію.

Неллі Маркова-Пипко,
заступниця директорки наукової бібліотеки

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)