TREATY - інженерний менеджмент KOMATSU і TOYOTA від SUMITEC Ukraine

5 травня 2024 року
  26 квітня 2024 року, в межах програми "Spring School TREATY 2024", відбулось вивчення сучасних виробничих технологій KOMATSU і TOYOTA. Захід був організований представниками Дочірнього підприємства з іноземними інвестиціями "Сумітек Україна" та представниками Національного університету біоресурсів і природокористування України, доцентом кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту імені М. П. Момотенка Володимиром ЄВТУШЕНКОМ та старшим викладачем кафедри конструювання машин і обладнання Іваном КАДИКАЛОМ, для студентів освітньо-професійної програми "Будівництво та цивільна інженерія" бакалавратури факультету конструювання та дизайну НУБіП України.
  Освітній раут передбачав три локації:
  • інновації логістики;
  • виробничий сервіс;

• тест-драйв.

Все розпочалось з історії SUMITOMO. Учасники пройшли етапність цінностей ДП "Сумітек Україна": 1. Безпека; 2. Довіра; 3. Командна робота; 4. Постійне вдосконалення; 5. Стабільність; 6. Ентузіазм. Завдяки новітнім технологіям в будівництві, та розвитку техніки KOMATSU, була розкрита функціональність систем EXTENDED LOAD-PILOT, EFFICIENCY TRAINER, SUPERVISION. Сфокусовано лекційний матеріал про можливості мобільного сервісу, пропарювальної мобільної станції, вантажопідйомного обладнання «Lift Service 800», системи віддаленого моніторингу за парком техніки «KOMTRAX», лабораторні аналізи технічних рідин «KOWA», телематика автономії роботів.

Учасники ознайомились із сучасними вимогами до сервісних інженерів KOMATSU. Важливим моментом були технології застосування водню, як енергетичного джерела та новітні підходи до відновлюваної енергетики.

Іван Роговський
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015