Постійно діючі консультаційно-підготовчі курси

кандидат сільськогосподарських наук, доцент

НУБіП УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ

учнів 11 класів, випускників минулих років на консультаційно-підготовчі курси

до вступу із наступних предметів:

українська мова / українська література; математика; біологія; хімія; фізика; географія; англійська мова; історія України.

Що дають курси?

1. Готують слухачів з більшості предметів до зовнішнього незалежного оцінювання (НМТ/ЗНО).

2. Тверді знання і навички для вступу та подальшого навчання у вищому навчальному закладі.

3. Знайомлять з історією, звичаями та традиціями університету, адаптують абітурієнтів до студентського життя.

4. Допомагають у свідомому виборі  майбутньої професії.

5. Додаткові бали до вступу на спеціальності, яким надається особлива підтримка.

Коли проходять?

Початок занять – з 23 жовтня 2023 року. Термін навчання 6  місяців.

Форми навчання:

· денна і онлайн: вихідного дня (по суботах і неділях з 9.30 до 17.30) та вечірня (будні дні з 16.30 до 19.00);

· заочно-дистанційна (поєднує онлайн і заочну форму навчання для слухачів з усіх регіонів України).

Як записатись?

Для запису на курси та додатковою інформацією звертайтеся з 5 вересня 2023 року за телефоном:

(044) 527-84-09, (067) 479-85-08 – з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 15.00

за адресою: м. Київ, вул. Горіхуватський шлях, 19, навчальний корпус №1, кімн. 9.

Електронна пошта: [email protected].

Що необхідно для запису на курси?

1.  Заява;

2. Ксерокопія паспорта (або свідоцтва про народження) та ідентифікаційного номера дитини та одного з батьків.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015