Студмістечко

Заступник директора студмістечка

Лазаріді Максим Миколайович

Телефон: (044) 527-80-43, 527-81-43

ПРОЦЕДУРА ПОСЕЛЕННЯ СТУДЕНТІВ ДО ГУРТОЖИТКІВ СТУДЕНТСЬКОГО МІСТЕЧКА НУБіП УКРАЇНИ (https://nubip.edu.ua/node/10287)

Студентське містечко НУБіП України – комплекс гуртожитків з житловими приміщеннями, місцями загального користування, побутового обслуговування, спортивними кімнатами та площадками що входять в цей комплекс. До структури студентського містечка входить 11 гуртожитків (фото тут).

Гуртожитки студентського містечка НУБіП України призначені для загального проживання із самообслуговуванням і самоврядуванням. У гуртожитках створені всі умови для плідного навчання та розвитку: студенти готуються до занять у читальних залах в яких є вільний доступ до безкоштовного Wi-Fi, займаються фізичною підготовкою у спортивних кімнатах. Проживання разом зі своїми одногрупниками також дає змогу поглиблювати процес пошуку знань. У кожній кімнаті гуртожитків та у всіх побутових приміщеннях розміщені інструкції з безпечного користування електро- та газовими плитами, затверджені керівництвом університету. На прибудинковій території є спортивні майданчики для воркауту, футбольне поле із штучним покриттям, площадка для пляжного волейболу тощо.

Студентське містечко активно співпрацює з ННІ/факультетами університету, ННЦ виховної роботи і соціального розвитку контролюючи таким чином поведінку студентів. Права й обов’язки мешканців і внутрішній розпорядок у студентських гуртожитках університету визначено «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НУБіП України» і договором найму на користування жилим приміщенням в гуртожитку. Поселення студентів проводиться згідно наказу ректора університету за погодженням з профспілковою організацією студентів та органами студентського самоврядування відповідно до «Положення про порядок поселення (переселення, виселення) студентів та аспірантів (докторантів) університету в гуртожитки студентського містечка НУБіП України».

Основними завданнями адміністрації студентського містечка є турбота про створення належних умов проживання студентів та співробітників, організація роботи завідувачів гуртожитків, регулярне оновлення матеріально-технічної бази, визначення основних напрямків економічного і соціального розвитку, вирішення питання вдосконалення структури кампусу, підтримка в належному санітарно-технічному стані житлового фонду.

Основними напрямами роботи студентського містечка є:

• розробка положень, методичних вказівок з питань соціального розвитку студентського містечка;
  • забезпечення виконання мешканцями Правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НУБіП України;
  • утримання приміщень гуртожитків в належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил;
  • укомплектування гуртожитків меблями, обладнанням, білизною та іншим інвентарем відповідно до встановлених норм;
  • здійснення заходів з покращення житлово-побутових умов у гуртожитках;
  • здійснення контролю за якістю ремонтів приміщень гуртожитків студентського містечка та об’єктів спортивної інфраструктури;
  • розробка та реалізація заходів щодо енергозбереження та зменшення комунальних платежів в студентському містечку;
  • надання студентам, які проживають у гуртожитках, необхідних побутових послуг, виділення в гуртожитках приміщень для проведення виховної роботи, самостійного навчання, культурних та спортивних заходів;
  • укомплектування штату гуртожитків, в установленому порядку, обслуговуючим персоналом;
  • здійснення заходів протипожежної безпеки;
  • сприяння органам студентського самоврядування гуртожитків у вирішенні побутових питань і відпочинку студентів, які проживають у гуртожитках.
Гуртожиток має важливий вплив на виховання студентів, створює основу для формування особистості майбутнього кваліфікованого фахівця, господаря своєї землі, всебічно розвиненої та гармонійної особистості.