Студентський науковий гурток «Інновації в рослинництві»

Агробіологічний факультет НУБіП України, 4 навчальний корпус, 65 ауд.

Інновація – це результат
системної діяльності, спрямованої
на реалізацію досягнень науково-
технічного прогресу та їх
удосконалень, що сприяє
кількісним та якісним змінам у
внутрішньому середовищі
підприємства та забезпечує
підвищення ефективності та
отримання конкурентних переваг.
Вікіпедія

Керівник гуртка - канд. с.-г. наук, доцент кафедри рослинництва Мокрієнко Володимир Анатолійович. E-mail: [email protected]

Староста гуртка -  Ільченко Катерина Олександрівна 0931901277, [email protected]

Гурток діє на засадах добровільності, рівноправності усіх його членів, самоврядування, законності та гласності.
Мета гуртка – є реалізація наукового і творчого потенціалу талановитих студентів Університету.
Членом Гуртка може бути студент денної форми навчання, який активно займається науковою діяльністю та визнає Положення про Гурток.
Прийом у члени Гуртка проводиться на підставі письмової заяви особи, що вступає.
Для систематичної науково-дослідної роботи Гуртка із аудиторного фонду кафедр може надаватися, у вільний від занять час, приміщення із необхідними умовами для його ефективної діяльності.
Співробітники кафедри повинні сприяти найповнішому інформаційному забезпеченню та всебічно сприяти науково-дослідній та інноваційній діяльності Гуртка.

Студенти гуртка  Ільченко К.О. і Мокрієнко В.В. успішно пройшли І тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт і рекомендовані до ІІ туру

Інформація щодо матеріалів вищевказаних студентів для І тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт за посиланням:(посилання)

Звіт гуртка за 2019-2020 н.р.

Агровесна 2021

Агровесна 2022

Студенти гуртка учасники стажування Компанії «Контінентал Фармерз Груп»

Наші учасники гуртка в інформаційному бюлетні Компанії «Контінентал Фармерз Груп»

Студенти гуртка Ільченко К.О. і Мокрієнко В.В. успішно пройшли І тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт і рекомендовані до ІІ туру.

Обстеження посівів

Мехзагін

Агровесна 2023

Інноваційні підходи у формуванні норми висіву насіння залежно від фракції

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Агровесна 2023