Наукова школа д. с.-г. н., професора Пшеничного Павла Дмитровича

Засновник —
доктор сільськогосподарських наук, професор Пшеничний Павло Дмитрович
Послідовники
академік УААН, д-р с.-г. наук, професор Ібатуллін І.І., кандидати с.-г. наук, доценти Столюк В.О., Кононенко В.К., Панасенко Ю.О.
Підготовка наукових кадрів
Підготовлено 24 доктори та 138 кандидатів наук
Напрями діяльності
розробка методів, спрямованих на вдосконалення нормованої годівлі сільськогосподарських тварин, технологій заготівлі та приготування кормів, раціонального використання кормових добавок
Основні наукові праці:
  1. Дмитроченко А.П., Пшеничный П.Д. Кормление сельскохозяйственных животных. — Л.: Колос,1975. — 480 с.
  2. Пшеничный П.Д. Основы учения о воспитании сельскохозяйственных животных. — К.: Изд-во АН УССР, 1955. — 146 с.
  3. Пшеничный П.Д. Неотложные вопросы кормления молочного скота. Корма и кормление сельскохозяйственных животных. — 1967. — Вып.10. — С. 3-12
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)